İletişim

+90 538 811 34 43

Enerji Sistemleri

Online ve yüzyüze alabileceğiniz eğitimler, seanslar için lütfen iletişime geçiniz.

Şans, Bolluk, Bereket Reiki

Şans ve bolluk bereket Reiki'si

Gümüş Mor Alev

Gümüş Mor Alev Enerjisi

Ra-Sheeba

Antik Mısırın Kadim Enerji Sistemi

Kundailini Reiki

Kundalini hissedin

Bioenerji

Doğal bir enerji sistemi

Usui Reiki

Usui Reiki Enerjisi

Alternatif Reiki

Alternatif Reiki Enerji Sistemleri

Evcil Hayvan

Dostlarımız içinde çalışıyoruz 🙂

Isis Bluemoon

Kadim Mısır şifa ve enerji teknikleri

Holistik Şifa

Holistik Şifa teknikleri üzerine

Akumatsui

Özel bir uzakdoğu enerji sistemi

Kişisel Seans

Tamamen kişisel analiz sonrası yapılan özel bir enerji çalışması

Kadim Bilgelik

Günümüzde, bireylerin yaşamlarını daha anlamlı kılmak, içsel potansiyellerini keşfetmek ve enerjiyle bütünleşerek dönüşüm yaşamak istedikleri bir dönemdeyiz. Bu hedeflere ulaşmada etkili bir yol izleyen ve bu alanda öncü adımlar atan kurumlardan biri de Akıncı Akademi’dir. Akıncı Akademi, kişisel gelişim, reiki, bioenerji, şamanizm, thetahealing, kuantum enerji ve daha birçok branş üzerine uzmanlaşmış bir eğitim kurumu olarak ön plana çıkıyor.

Akıncı Akademi, bireylerin içsel yolculuklarında rehberlik ederek, yaşamlarını daha bilinçli, sağlıklı ve mutlu bir şekilde sürdürmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Bu amaca ulaşmak için, farklı kültürlerden ve disiplinlerden beslenen bir yaklaşım benimseyen Akıncı Akademi, kişisel gelişim ve enerjiyle ilgili çeşitli konularda eğitimler sunarak katılımcıların potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı oluyor.

Şamanizm ve Şamanik Şifa

Akıncı Akademi, şamanizm ve şamanik şifa konularında sunduğu eğitimlerle dikkat çekiyor. Şamanizm, doğanın ve evrenin enerjileriyle uyum içinde yaşama sanatı olarak kabul edilirken, şamanik şifa ise enerji akışını dengeleyerek ruhsal ve bedensel iyileşmeyi hedefliyor. Akıncı Akademi’nin uzman eğitmenleri, katılımcılara bu eski ve güçlü şifa yöntemlerini öğreterek, içsel bir denge ve uyum sağlamalarına rehberlik ediyor.

Thetahealing

Thetahealing, zihinsel, duygusal ve fiziksel düzeyde dönüşüm sağlamak amacıyla kullanılan bir tekniktir. Akıncı Akademi, thetahealing konusunda uzmanlaşmış eğitmenleri aracılığıyla katılımcılara bu derinlemesine ve etkili yöntemi öğretiyor. Thetahealing ile negatif inanç sistemleri ve duygusal blokajlar ortadan kaldırılarak, pozitif değişimlere kapı aralanıyor.

Akıncı Akademi’nin Farkı

Akıncı Akademi’nin benzersiz kılan faktörlerden biri, uzman eğitmen kadrosunun derin bilgi birikimi ve deneyimine dayanıyor. Eğitmenler, öğrencilere sadece teorik bilgileri değil, aynı zamanda kişisel deneyimleri ve pratiği aktarıyorlar. Bu, Akıncı Akademi’nin sunduğu eğitimlerin katılımcılara gerçek ve kalıcı dönüşümler sağlamasına olanak tanıyor.