İletişim

+90 538 811 34 43

AKINCI AKADEMİ

SIK SORULAN SORULAR

Sizler için yanıtlıyoruz.
Akıncı Akademi - Sık Sorulan Sorular

Akıncı Akademi - Sık Sorulan Sorular

Akıncı Akademi olarak bizlere yöneltilen ve sık sorulan sorular başlığı altında sizler için en çok sorulan soruları yanıtlıyoruz. Merak ettiğiniz farklı sorular için lütfen bizim ile iletişime geçin. Teşekkür ederiz.

Ankara ofisimizde haftanın belirli günleri yüzyüze eğitimlerimiz ve seanslarımızı sürdürmekteyiz. İzmir, İstanbul illerinde takvimimizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Online ve yüzyüze eğitimlerimize iletişim kurarak katılabilirsiniz. İletişim sayfamızda ki numara yolu ile bilgi alabilirsiniz.

Online eğitimlerimizde video, döküman kaydı, çalışma notları paylaşılmaktadır. Dilediğiniz gibi tekrar izleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz taktirde görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

İlgili resmi kurumlar ile anlaşma sağlayarak Akıncı Akademi adına sunduğumuz sertifikalarımız Uluslararası Geçerliliği bulunan ve uygun şartlar altında kullanabileceğiniz sertifikalardır.

inisiyasyon ve bazı seans çalışmalarımızda katılımcılarımıza sunduğumuz sertifikadır.

Eğitim sunduğumuz kişiler ile desteğimiz ve ortak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sunduğumuz eğitimlerde danışanlarımız her zaman önceliğimizdir.

Danışmanlık hizmetlerimizi online ve yüzyüze olarak sunmaktayız.

Sizlere sunduğumuz eğitim ve seanslarda gerekli tüm detaylar tarafınıza iletilmektedir.

Akıncı Akademi | 2024

Holistik Şifa ve Danışmanlık